Suprasorb ® C Kolajen

Suprasorb Cı-kollajen yara bu sıvının emilmesine izin çok belirgin kapiller aktivite ile gözenekli bir yapıdır. eksüda hücresel enkaz (örneğin, nekrotik doku ve fibrin mevduat) Ortaya çıkan emilim ve proteazlar ve iltihap neden sitokinlerin sürekli emilim fiziksel özellikleri. Bu şekilde destekler ve granülasyon dokusu oluşumunu hızlandırır. fibroblast göçü neden olur ve kollajen sentezini uyarır. granülasyon ve yüksek kaliteli hasar kollajen sürekli arz başlayan aşamaları epitelizasyon aşamasında kendi vücut tarafından yeni kolajen fibrilleri ve liflerin oluşturulmasını desteklemektedir. DNA onarım yaralar gerekli çoğalmasını ve epidermal hücrelerin göçünü teşvik eder. Bu da yaraların iyileşmesinde yardımcı olur. *

* Etkisi Alacaklar ağırlıklı olmayan klinik çalışmalara dayalı.

kompozisyon

Suprasorb Cı sığır kökenli kollajen oluşur. 

pansuman değişiklikleri arasındaki aralık

Suprasorb C değişiklikler ve koşullara yeniden uygulanır. İsteğe bağlı C Suprasorb kolayca temizlenebilir ve tuzlu doyurabilecek. Aksi belirtilmediği sürece, Suprasorb Cı boyut ve şekle kesilir. Çok erken eksudirajućih olarak, Suprasorb ® Cı-kollajen yara bandajı bir veya günde birkaç kez değiştirilir.

Uygulama şekli

 

 1. yara hazırlanması: iyice temizlenmelidir yara. çevresindeki deri temiz ve kuru olmalıdır.
 2. Yaranın üzerine bandaj uygulamak:

   

  • Steril paketi açın ve aseptik koşullarda bandajı çıkarın.
  • Steril makas Suprasorb Cı uygun boyut ve şekilde kesilir ve bu genelde kuru yatan ambalajın yan yaraya tatbik kesti.
  • tüm salgı salgısının küçük yaraların veya eğer durumda, nemlendirilmiş Suprasorb C tuzlu veya Ringer çözeltisi uygulamadan önce öneririz.
  • Suprasorb C basılması yara yüzeyi ile temas artırır. Yaranın Küçük parçalar da kapalı olmalıdır.
  • Suprasorb C nemli bir halde yara üzerinde kalmalıdır ve nemli yara bakımı için diğer ürünler (yaralar örneğin. Suprasorb H hidrokolloid bandaj) ile mümkün kombinasyonudur.

Daha fazla bilgi İçin

Bizimle iletişim kurmanız yeterli